O Krynicy

Krynica - Zdrój (Krynica Górska jak wciąż potocznie się o niej mówi) ...

...położona jest w malowniczym regionie Małopolski - krainie przepięknych gór oraz,wyjątkowych na skalę europejską, wód mineralnych.

Aby zachęcić Państwa do przyjazdu, postanowiliśmy wybrać kilka najważniejszych, naszym zdaniem, atutów miasta i regionu. Mamy nadzieję, że uda nam się w tym miejscu przekonać Państwa do spędzenia u nas urlopu - relaksu, a może też aktywnego wypoczynku.

Na samym wstępie chcielibyśmy wskazać na dwa aspekty, które uważamy za największe atuty Krynicy Zdrój, tj. wspaniałe, czyste powietrze oraz bogactwo wód mineralnych, które ciężko będzie znaleźć gdzie indziej.

W okresie zimowym Krynica Zdrój i okolice oferują miłośnikom białego szaleństwa wręcz nieograniczone możliwości. Zarówno doświadczeni narciarze czy też snowboardziści, jak i osoby początkujące, oraz rodzice z dziećmi, znajdą stoki narciarskie dostosowane do oczekiwań. Na terenie Krynicy i w najbliższej okolicy, znajduje się kilkadziesiąt wyciągów orczykowych i krzesełkowych oraz nowoczesna kolej gondolowa na Jaworzynę. Na terenie praktycznie każdego stoku funkcjonują szkółki narciarskie, które pomogą w nauce i szlifowaniu umiejętności.

Poza stokami dla osób aktywnych  do dyspozycji  są liczne kryte baseny, basen otwarty (okres letni), otwarte korty tenisowe, atrakcyjne szlaki turystyczne i widokowe, kryte lodowisko, trasy rowerowe, trasy na narty biegowe, ścieżka zdrowia w przepięknym parku na zboczach Góry Parkowej.

Dla osób nastawionych na wypoczynek i relaks Krynica Zdrój zapewnia szeroki zakres usług pielęgnacyjnych (gabinety odnowy, SPA, masaże, kąpiele borowinowe oraz wodne), sauny, solaria, jaskinię solną, miejsca spacerowe w zadbanych parkach. Chętni mogą również skorzystać z możliwości przejazdu kuligiem w zimie (z opcją góralskiego ogniska) lub dorożkami.

Galeria

Krynica Zdrój

Zdjęcie Krynica Zdrój Zdjęcie Krynica Zdrój Zdjęcie Krynica Zdrój Zdjęcie Krynica Zdrój
Zdjęcie Krynica Zdrój